Úvod holzverpackungen Firma holzverpackungen Produkty holzverpackungen Fotogalerie holzverpackungen Reference holzverpackungen Projekty spolufinancované EU holzverpackungen Certifikáty a ekologie holzverpackungen Poptávka holzverpackungen Kontakty
DEholzverpackungenENholzverpackungenCZ
holzverpackungen

palettenPALETY

V paletové produkci se zaměřujeme na výrobu atypických palet. Rozměrové, nosnostní čí jiné parametry si určuje sám zákazník dle vlastních potřeb a požadavků.

palettenJEDNOCESTNÉ OBALY

Jednocestné obaly se používají při transportu na velké vzdálenosti např. USA, Čína, Indie, kde se vzhledem k dopravním nákladům nevyplatí posílat obaly zpět k vícenásobnému použití.
V této produktové kategorii vyrábíme:
- jednorázové dřevěné bednění
- celodřevěné bedny
- kontejnery z překližky
- kontejnery z OSB desek

palettenVÍCECESTNÉ OBALY

Vícecestné obaly se nejčastěji používají při transportu na krátkou vzdálenost, nebo v rámci vnitropodnikové logistiky , kdy je potřeba výrobek, nebo část výrobku krátkodobě zabalit před dalším zpracováním. Důraz je zde kladen na rychlost a jednoduchost montáže i demontáže jednotlivých obalů. Proto se zde nejčastěji používá systém Clap & Snap, kdy se jako spojovací materiál používají spony z pružné oceli.


Vícecestné obaly

palettenSPECIÁLNÍ OBALY

Pro zboží vyznačující se velkou hmotností, rozměry, křehkostí či jinou nestandartní vlastností jsou zhotovovány obaly s nejlepšími vhodnými ochrannými parametry. Samozřejmostí je výroba na míru , vývoj vzorkových kusů na základě předložených podkladních materiálů.


PALETTEN UND HOLZVERPACKUNGEN
ZPĚTNÉ ODKAZY: 01 / 02